Pozivamo vas da se prijavite na XV. NATJECANJE VATROGASNIH EKIPA „M E D U L I N 2017“

DATUM ODRŽAVANJA: 04. studeni 2017. godine (subota)
MJESTO ODRŽAVANJA: Općina Medulin
DOLAZAK I PRIJAVE EKIPA: 08.00 – 08.30 sati (04. studeni 2017.) ispred Vatrogasnog doma DVD-a Medulin (Mukalba – prije ulaska u Medulin - desno).
POSTROJAVANJE: 08.30 sati.
START: 09.00 sati – ISPRED VATROGASNOG DOMA DVD-a MEDULIN

Pravo nastupa imaju ekipe profesionalnih i dobrovoljnih vatrogasaca.

Ekipu za natjecanje čine 4 člana (muški ili ženske) obučeni u interventno odijelo s kacigom, opasačem, čizme i vatrogasne rukavice, te jedno tehnički ispravno interventno vozilo. Mješovite ekipe natječu se u muškoj konkurenciji. Svaki član ekipe mora biti osiguran za slučaj nezgode.

Molimo Vas da ispunjenu prijavnicu pošaljete najkasnije do 27. listopada 2017.godine (petak), e-mailom na adresu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..
Sve ostale informacije u svezi natjecanja možete dobiti na broj 091/441-00-27 (Mihovilović Mirna).

Po završetku natjecanja slijedi zajednički ručak (oko 16.00 sati).
Proglašenje rezultata, zatvaranje natjecanja i podjela nagrada predviđa se oko 16.30 sati u Vatrogasnom domu u Medulinu.

Radujemo se Vašem dolasku i srdačno Vas pozdravljamo,
ZAPOVJEDNIK - Branko Folo v.r.
PREDSJEDNIK - Marin Mihovilović v.r.

POZIV

PRIJAVNICA